Kokapstrāde

Zvaniet:
+371 26539586

Koksne – dabas dots materiāls visdažādāko mērķu īstenošanai!

Kokmateriāls jau kopš seniem laikiem ir viens no vērtīgākajiem un ekoloģiskākajiem dabas dāvātiem celtniecības materiāliem, kas daudzos gadījumos ir pat neaizvietojams. 

Koksne pie nosacījuma, ja tiek veikta kvalitatīva kokapstrāde, tiek plaši izmantota ne vien dažādu konstrukciju būvniecībā, bet arī kā sienu, grīdu, griestu apdares materiāls un pamatmateriāls visdažādāko mēbeļu ražošanā. 

Visbeidzot – koksni daudzi izmanto kā organisku kurināmo materiālu, jo tas nepalielina oglekļa dioksīda daudzumu atmosfērā un minimizē siltumnīcas efekta risku. 

Kokmateriāla pielietojums ir universāls, un vienīgais, kas to ierobežo, ir cilvēku fantāzija.

Profesionāla kokapstrāde – kvalitatīva un ilgmūžīga galaprodukta pamats

Tomēr, pat ja kokmateriāli ir brīvi pieejami, ne vienmēr iespējams realizēt savas kvēlākās idejas tā, kā gribētos, jo koksni nepieciešams atbilstoši apstrādāt. Un šim nolūkam ir nepieciešamas ne tikai specializētas zināšanas, bet arī profesionāls aprīkojums un daudzveidīgi apstrādes līdzekļi. Tieši tāpēc vienmēr aktuāls ir tāds pakalpojums kā kokapstrāde.

Kokapstrāde jāuztic tikai profesionāļiem, kam ir daudzu gadu praktiskā pieredze šajā jomā, jo no tā, cik kvalitatīvi tiks veikta kokapstrāde, lielā mērā atkarīga arī galaprodukta kvalitāte un ilgmūžība.

„PK Mežs” piedāvājumā – daudzveidīgi kokapstrādes pakalpojumi

Kokapstrāde ir viens no mūsu darbības pamatvirzieniem. Mūsu rīcībā ir plaša kokzāģētava un mūsdienīgas tehnoloģijas, kas kombinācijā ar darbinieku praktisko pieredzi ilgu gadu garumā ļauj nodrošināt klientiem augstas kvalitātes produkciju atrunātajos termiņos. 

„PK Mežs” tiek piedāvāta dažāda tipa kokapstrāde pēc individuāla pasūtījuma – gan privātiem klientiem, gan juridiskām personām. Nodrošinām pilnu ražošanas ciklu, sākot no rūpīgas kokmateriālu atlases, līdz pat gatava produkta iepakošanai.

Kokapstrāde ietver tādus pakalpojumus kā:

• saunu un pirts apdares dēļu, lāvu dēļu un dažāda profila līstu ražošana no melnalkšņa, kas ir viens no izturīgākajiem kokmateriāliem izmantošanai mitrā vidē;

• ēvelētu zāģmateriālu ražošana apdares un grīdas dēļiem;

• taras materiālu un brusu ražošana;

• kokapstrāde guļbūvēm un citām būvkonstrukcijām, kā arī mēbeļu ražošanai;

• kamīnmalkas sagatavošana un citi kokapstrādes darbi.